Pozdravljeni učenci in učenke!

Podružnična šola Skrilje bo ponovno odprla svoja vrata v sredo, 1. septembra 2021.

Pouk za učence od 2. do 4. razreda se bo začel ob 8.00 in zaključil ob 12.30.

S seboj imejte šolsko torbo in vse ostale potrebščine.

Sprejem za prvošolce in njihove starše bo ob 9.00.

Prvošolčke in njihove starše bosta učiteljici pričakali ob 9.00 pred šolo v Skriljah.

Prvi šolski dan bo organizirano jutranje varstvo (od 6.30 dalje), varstvo vozačev in podaljšano bivanje po ustaljenem urniku.

Šolske kuharice vam bodo pripravile malico in kosilo, na katero se boste zjutraj naročili pri razredničarki.

Ob vstopu v šolo si razkužite roke in upoštevajte varnostno razdaljo (1,5 m – 2 m).

V skupnih prostorih boste potrebovali masko.

Vozni red kombijev in avtobusa si oglejte na šolski spletni strani Osnovne šole Dobravlje.

Ne pozabite na ustrezno varnostno razdaljo ter na nošenje mask tudi v avtobusu in kombiju.

Veselimo se ponovnega srečanja z vami.

Učitelji Podružnične šole Skrilje vam želimo uspešno šolsko leto ter veliko novega znanja in lepih trenutkov v družbi sošolcev in prijateljev.