Učenci 4. razreda so razmišljali, zakaj komaj čakajo počitnice. Svoje želje in načrte so tokrat zapisali malo drugače. Besedilo so sami natipkali in ga uredili, saj so pri pouku spoznavali delo s programom Word.

Morda v njihovih zapisih najdete kakšno dobro idejo za počitnice.

• Počitnice čakam zato, ker se bom lahko odpočila, brala, se potapljala, se igrala in bom šla na morje.
  • Počitnice komaj čakam, ker gremo na morje. Veliko bom počivala, spala toliko časa, kot bom hotela, uživala bom, se potapljala, igrala in raziskovala.
  • Počitnice komaj čakam zato, ker se bomo skupaj z družino potapljali, plavali in se igrali različne igre.
  • Počitnice so nekaj nepozabnega. Med počitnicami si želim veliko zabave in lepih trenutkov.
  • Počitnice čakam zato, da si spočijem in da gremo na morje.
  • Komaj čakam, da bodo počitnice, ker gremo z družino na morje. Zelo se bomo zabavali. Zabavajte se tudi vi.
  • Komaj čakam, da se med počitnicami lahko veliko igramo, ustvarjamo, gremo na morje, gledamo sončne zahode, doma pripravimo bazen in jemo sladoled. To je najlepši čas.
  • Že komaj čakam, da bom lahko zvečer več časa ostala pokonci, se igrala s prijatelji in hodila na bazen.
  • Komaj čakam, da bom najmanj tri tedne na morju.
  • Komaj čakam, da se šola končal in da gremo v Črno goro in na morje.
  • Komaj čakam počitnice, ker se bom spočil, se veliko vozil s kolesom in se igral s prijatelji. Zelo se bom zabaval.
  • Komaj čakam počitnice, ker se bom lahko vozil s kolesom, iskal fosile, plaval in se potapljal, hodil na sprehode, jedel sladoled, gledal filme in risal!
  • Počitnic se veselim, ker bom lahko iskal fosile v morju, gledal ribe z masko, plaval, delal peščene gradove, gledal filme in se družil s prijatelji.
  • Počitnice so mi všeč, ker lahko uživam in delam stvari, ki jih ne morem delati doma.
  • Počitnice so mi všeč, ker si lahko odpočijem šole.
  • Komaj čakam, da bom lahko dlje časa spal in šel na morje.